Skupina A: Zástranie, Zadubnie, Snežnica

Skupina B: Horný Vadičov, Kotrčiná Lúčka, Višňové

2. zápas Zástranie - Zadubnie 4:2

3. zápas Snežnica - Zástranie 1:2

Zápas o 3. miesto

Snežnica - Višňové 0:1 nedohrané

Zápas bol predčasne prerušený po napadnutí snežnického hráča a neskoršej vzájomnej potýčke viacerých hráčov oboch mužstiev.

5. kolo 15. 09 2013 1530

TJ Olešná - OŠK Snežnica 3-1 G: Cvacho (11m)

6. kolo 22. 09. 2013 1530

TJ Spartak Radôstka - OŠK Snežnica 1:5 G: 2 Cvacho, Piják, Labuda, Bahna

7. kolo 29. 09. 2013 1500 (zápas bol neskôr anulovaný pre odstupenie Svrčinovca zo súťaže)

OŠK Snežnica - TJ Beskyd Svrčinovec "B" 10:0 G: 2 Čupka, 2 Labuda, 2 Piják, 2 Mičiak, Cvacho, Tomáš (11m)

13. kolo 27.04. 2014 1600

TJ Tatran Oščadnica - OŠK Snežnica 5:1 G: Labuda M.

17. kolo 25.05. 2014 1700

OŠK Snežnica - ŠK Javorník Makov "B"  5:3  G: Svrček, Bahna 2, Cvacho, Makov vlastný

18. kolo 01.06. 2014 1700

FK Lodno - OŠK Snežnica 4:0

Viac o zápasoch

Slávia Zákopčie - OŠK Snežnica 4-3 (1:1) G: Svrček, Čupka, Bahna

Zostava: Janota - Šoška (Javorík), Tomáš, Ukrop, Holtán - Svrček, Čupka, Smieško, Bajánek (Bahna) - Labuda, Cvacho

Komentár: Snežnica vstúpila do zápasu ustráchane a hneď v úvode Čupka spravil zbytočnú jedenástku. V ďalšom priebehu hostia zvýšili na obrátkach a otočili skóre na 1-2. Najskôr dal gól Svrček a hneď v úvode druhého polčasu otočil skóre Čupka. O dve minúty neskôr kopali hostia diskutabilnú jedenástku a vyrovnali na 2-2. V 56. minúte kopala jedenástku aj Snežnica. O gól na 2-3 sa postaral Bahna. Zákopčie po tomto góle prestalo hrať a mohlo dostať niekoľko gólov a mohlo byť o zápase rozhodnuté. To sa nestalo a tak pár minút pred koncom domáci vyrovnali a aby nebolo toho málo v nadstavenom čase otočili skóre a vyhrali 4-3. Snežničanom ostali tak iba oči pre plač.

OŠK Snežnica - Kysučan Ochodnica 1:2 (0:1) G: Bahna

Zostava: Janota - Šoška, Tomáš, Ukrop, Holtán - Svrček (Javorík), Čupka, Smieško, Bahna - Labuda, Cvacho

Komentár:

TJ Rozkvet Klubina - OŠK Snežnica 2-3 G: 3 Holtán

Zostava: Janota - Šoška, Tomáš, Ukrop, Pijak - Svrček (Bajánek), Bahna, Mičiak - Labuda, Cvacho, Holtán

Komentár: Snežnica nepredviedla okrem 3 gólov v Klubine takmer nič. Domáci dominovali v celom zápase a tak snežničanov môžu tešiť aspoň tri body.

OŠK Snežnica - TJ Tatran Oščadnica 0-3

Zostava: Chvastek - Šoška, Tomáš, Ukrop, Piják - Bahna, Smieško, Čupka, Mičiak - Labuda (Bajánek), Holtán

TJ Olešná - OŠK Snežnica 3:1 G: Cvacho (11m)

Zostava: Janota - Svrček, Tomáš, Ukrop, Pijak - Céniga (Šoška), Čupka, Smieško, Mičiak - Bahna (Labuda), Cvacho

TJ Spartak Radôstka - OŠK Snežnica 1:5 G: 2 Cvacho, Piják, Labuda, Bahna

Zostava: Janota (Javorík) - Svrček, Tomáš, Ukrop, Pijak - Šoška, Labuda, Smieško, Mičiak - Bahna, Cvacho

Komentár: O víťazstve rozhodli 2 rýchle góly snežnických hráčov hneď v úvode zápasu. Po týchto góloch sa domáci prestali "biť" o výsledok.

7. kolo 29. 09. 2013 1500 (Zápas bol neskôr skontumovaný nakoľko sa mužstvo Svrčinovec odhlásilo zo súťaže)

OŠK Snežnica - TJ Beskyd Svrčinovec "B" 10:0 G: 2 Čupka, 2 Labuda, 2 Piják, 2 Mičiak, Cvacho, Tomáš (11m)

Zostava: Janota (Javorík) - Svrček (Gaman), Tomáš, Ukrop, Pijak - Javorík, Čupka, Smieško, Mičiak - Labuda, Cvacho

Komentár: Po dlhých rokoch si aj snežnickí hráči schuti zastrielali na súperovú bránu a trafili sa až 10 krát a množsvo ďalších šancí zostalo nepremenených. Snežnica dominovala v celom zápase a súpera nepustila k ničomu.

ŠK Javorník Makov "B" - OŠK Snežnica 1:0

Zostava: Gáper - Gaman, Smieško, Ukrop, Pijak - Čupka, Labuda, Šoška, Vajčovec - Janota, Palarec Ľ.

Komentár: Snežnica nastúpila v oklieštenej zostave no aj napriek tomu siahali takmer celý zápas aspoň na bodík. O víťazstvo sa zaslúžene postarali hráči Makova pár minut  pred koncom.

OŠK Snežnica - FK Lodno 8:0 G: Bahna 2, Labuda 2, Cvacho, Čupka, Mičiak, Céniga

Zostava: Gáper - Svrček (Javorík), Smieško, Ukrop, Pijak - Šoška (Céniga), Čupka, Labuda, Mičiak - Bahna, Cvacho

10. kolo 6.4. 2014 1530

OŠK Snežnica - TJ Slávia Zákopčie 2:1 G: Bahna 2

Zostava: Gáper - Svrček (Bajánek), Tomáš, Javorík, Pijak - Šoška (Céniga), Smieško, Labuda M., Mičiak - Bahna, Cvacho (Puček)

Komentár: V úvodnom kole hostili hráči ošk na domácej pôde súpera zo Zákopčia,ktorým mali čo vraciať z jesene,kedže tam podľahli 4:3,napriek tomu,že ešte 2.min pred koncom sme viedli o gól. Odveta začala vychádzať dokonale,keď sme sa už v 6.min ujali vedenia. Po rohovom kope Cvacha sa presadil Bahna. O pár minút neskor už mohlo byť 0:2,keď Bahna išiel sám na brankára,vyzval ku gólu Cvacha,ktorý sa však pred poloprázdnou bránou z 5m nepochopiteľne pomýlil.Nemuselo nás to však mrzieť,keď v 10.min zasunul rutinérsky Svrčekov center z 50m do brány opäť Bahna. Hostia ale odpovedali naozaj rýchlo,keď sa v 16.min presadili po rohovom kope a následnej strele z hranice 16-tky presne k pravej tyči. Od tejto chvíle sa futbal na dlhú dobu vytratil. Hostia sa snažili ohrozovať nášho brankára hlavne z diaľky,okrem jednej tyčky však nevyťažili prakticky nič. V druhom polčase sa hra už vyrovnala,Zákopčie sa snažilo o vyrovnanie a našim sa otváral priestor na rýchle protiútoky. Jeden nám aj vyšiel,keď sa po Smieškovej prihrávke ocitol v 16-tke nikým neatakovaný Mičiak,ale s jeho slabou strelou si brankár hostí poradil. Potom ušiel hosťujúcim obrancom Bahna,brankár sa ho rozhodol vytláčať pri rohovom praporku,čo sa mu však nepodarilo,avšak náš 2-gólový strelec sa ulakomil na hattrick a po presadení sa cez brankára volil strelu na bránu,namiesto nahrávky na výborne postaveného Smieška. Hostia tak stále cítili šancu na vyrovnanie,ale brankár Gaper sa už nenechal prekvapiť,v čom mu ale výrazne pomohla obranná formácia podporovaná dobre hrajúcimi záložnikmi. Vsamom závere sa ešte presadil cez obranu hostí Bajánek,ktorí však nezakončil presne. Úvodný zápas r.2014 sme tak vyhrali 2:1.

11.kolo 13.4. 2014 1530

Kysučan Ochodnica - OŠK Snežnica 0:0

Zostava: Puček - Svrček, Šoška, Tomáš, Palarec P. - Céniga, Bahna, Mičiak, Pijak - Bajánek, Cvacho

Komentár: V druhom kole sme cestovali na horúcu pôdu do Ochodnice,kde nám však chýbali až 5 !!! hráči a tak sme povolali naše spiace rezervy. V prvom polčase sa toho moc neudialo,vyložené šance chýbali na oboch stranách,domáci mali možnosť kopat 3 štandartky z hranice 16-tky,brankára Pučeka ohrozili iba raz,ktorý sa ale prekvapiť nenechal. Druhý polčas začala Ochodnica útočne,ale moc sa im bránu ohrozovať nedarilo,obrana zo zálohou dnes hrali bezchybne. Jediná nebezpečná akcia domácich prišla až v 80.min. keď center na hranicu päťky našiel hlavu útočníka,Puček bol však pozorný a loptu zabalil do košíka. Naša prvá vážnejšia príležitosť prišla až v 70.minúte,keď rýchlonohý Bajánek sa predral cez stopéra,brankár musel vybiehať až za 16-tku,loptu síce pred Bajánkom stihol vypichnúť,tú však prebral Bahna a lobom ju poslal na bránku. Keď sa už zdalo,že skončí v sieti,tak domáci brankár vytiahol ďalší zázračný zákrok a loptu vyškriabal nad brvno. A potom začal náš festival spálených šancí,na ktorého konci Ochodnica utrpela bod. Ceniga - center za obranu si pekne spracoval na hranici pokutového územia,zbavil sa obrancu,ale nedal. Cvacho - po priťuknutí od Bajánka sám pred brankárom zaváhal. Pijak - prebral si loptu na hranici 16-tky,strela ale ako od staršieho žiaka. A nakoniec hviezda tohoto zápasu. Miško Bajánek - 3x samostatný únik na brankára a .......nič! Chalani v obrane a zálohe sa len neveriacky dívali,ako sa dá toto všetko s takým ľadovým pokojom zahodiť. Jednoznačne to bol najlepší hráč,len škoda,že Ochodnice. Zápas tak skončil bezgólovou remízou,ktorú by sme pred zápasom určite brali,avšak na priebeh zápasu sme 2 body stratili. Treba však poznamenať,že naši chlapci hrali fakt perfektne a týmovo,pomáhali si jeden druhému,makali na hranici svojich možností a hlavne sme sa nehádali medzi sebou,co sa o domácich povedať nedalo.Klobúk dole chalani za predvedenú bojovnosť.

12.kolo 20.4. 2014 1600

OŠK Snežnica - TJ Rozkvet Klubina 5:3 G: Céniga, Cvacho 2, Bahna, Smieško

Zostava: Gáper- Palárec P,Tomáš, Javorík, Šoška - Pijak, Mičiak, Smieško, Ceniga- Bajánek (Cvacho), Bahna

Komentár: Klubina zdolaná až v závere. A to sme začali skvelo,keď sa už v 8.min presadil do individuálnej Mičiakovej akcii Ceniga. Odpoveď však nenechala na seba dlho čakať a v 16.min využili hostia nedorozumenie v našej obrane a vyrovnali. Aby toho nebolo málo,tak obrana ponúkla v 22.min Klubine aj pohodlné vedenie,keď nikto nereagoval na center do 16-tky a ponúknutú šancu hostia využili. Naši sa však nevzdávali a o pár minút mohol vyrovnať Bajánek,ale svoj nájazd na brankára nepremenil. Mohla sa však zopakovať navlas rovnaká situácia,ako pri našom prvom góle,Ceniga však nezakončil presne. Polčas sme tak trochu prekvapujúco prehrávali 2:1. Ešte viac sme ale boli prekvapený v 56.min,keď Smieško nevypichol súperovi na polovici dostatočne razantne loptu, stopér Tomáš trošku prispal,hráč Klubiny sa okolo neho prehnal,obišiel aj brankára Gapera,ktorý ho nezastavil ani faulom a na bránkovej čiare už Javorík nemal nárok. 3:1 pre hostí ! ! ! Až po tomto momente sa konečne zobudili aj naši chalani,znížiť mohol a aj mal striedajúci Cvacho, po krásnom centri Smieška. Začali sme hrať vabank,do útoku sa vyťiahol aj stopér Tomáš a v 64.min dobre blokoval brankára hostí,ktorý loptu iba vyboxoval pred seba a Cvacho ju s prehľadom poslal do siete. Už o 10.min bolo vyrovnané,keď ďalší mäkučký center od Šošku zužitkoval Bahna a vyrovnal. Naďalej sme ostali dobíjať bránu súpera,čo chcela využiť Klubina,ale osamotený obranca Javorik pár náznakov s prehľadom vyriešil. V 83.min sa pred 16-tkou oprel do lopty Smieško a krásnou strelou k pravej žrdi nás vykúpil. o 5.min neskor dal definitívnu istotu víťazstva Cvacho,tiež strelou spoza 16-tky. Za zmienku stoja ešte zo 2-3 naše šance,hlavne Pijak s Mičiakom dnes hrali aktívne,ale,už sme nič nevyužili. Po katastrofálnych 15.minútach sme sa nakoniec mohli tešiť s "povinného" víťazstva 5:3.

13.kolo 27.4. 2014 1600

Tatran Oščadnica -  OŠK Snežnica 5:1  G: Labuda M.

Zostava: Gáper - Šoška, Tomáš, Javorík, Svrček - Céniga (Bajánek), Mičiak, Smieško, Pijak (Bahna) - Labuda M., Cvacho

14.kolo  4.5. 2014 1630

OŠK Snežnica - TJ Olešná 2:1 G: Smieško, Bahna

Zostava: Gaper - Šoška, Tomáš, Javorík (Bajánek), Pijak - Céniga (Palárec), Mičiak, Smieško, Bahna - Labuda M., Cvacho

15.kolo 11.5. 2014 1630

OŠK Snežnica - TJ Spartak Radôstka 4:1  G: Labuda M., Smieško 2, Tomáš (11m)

Zostava: Púček - Šoška, Tomáš, Javorík (Palárec), Pijak - Bajánek (Svrček), Mičiak, Smieško, Bahna - Labuda M., Cvacho

16.kolo 18.5. 2014

voľno

17.kolo 25.5. 2014 1700

OŠK Snežnica - ŠK Javorník Makov "B" 5:3  G: Svrček, Bahna 2, Cvacho, Makov vlastný

Zostava: Gáper - Šoška, Tomáš, Javorík, Pijak - Bajánek, Mičiak, Labuda M., Svrček (Smieško) - Bahna, Cvacho (Beňadik)