OŠK Snežnica - Kysučan Ochodnica 2:1  G: Bahna (11m), Ochodnica vlastný

OŠK Snežnica - Tatran Oščadnica 4:3 (0:3)  G: Čupka, Svrček, Bahna, Bajánek

Spartak Radôstka - OŠK Snežnica 4:1 (4:0)  G: Gazdík

FK Lodno - OŠK Snežnica 3:0 (0:0)

22. kolo (23. 06. 2013 17:30)

OŠK Snežnica - Rozkvet Klubina  1:0  (0:0)   G: Bahna (11m)

Viac o zápasoch

1.kolo (19. 08. 2012 16:00) OŠK Snežnica - Javorník Makov B 4:3 (2:1)  G: Bahna 2, Čavajda, Tomáš(11m)

Zostava: Kubík - Beňadik, Labuda Š., Tomáš, Ukrop (Palarec) - Čupka (Okuliar), Smieško, Čavajda, Bajánek - Bahna, Labuda M.

2.kolo (26. 08. 2012 16:00)  OŠK Snežnica - Slávia Zákopčie 3:0 (2:0)  G: Čupka, Tomáš (11m), Labuda M.

Zostava: Kubík - Beňadik (Ukrop), Labuda Š., Tomáš, Céniga - Čupka, Smieško (Gazdík), Čavajda - Bajánek (Svrček), Bahna, Labuda M.

3. kolo (02. 09. 2012 15:30Slovan Podvysoká B - OŠK Snežnica 1:1 (0:0)  G: Bahna

Zostava: Kubík - Čupka, Labuda Š., Tomáš, Céniga - Svrček (Beňadik), Smieško, Okuliar (Bajánek), Čavajda (Gazdík) - Bahna, Labuda M.

4. kolo (09. 09. 2012 15:30OŠK Snežnica - Slovan Ľadonohora H. Vadičov  2:1 (1:0)  G: Labuda M., Tomáš

Zostava: Kubík - Šoška, Labuda Š., Tomáš, Céniga - Čupka, Smieško, Okuliar, Čavajda (Svrček) - Bahna, Labuda M. (Bajánek)

5. kolo (16. 09. 2012 15:00Kysučan Ochodnica - OŠK Snežnica 1:1 (0:0) G: Bahna

Zostava: Kubík - Šoška, Labuda Š., Tomáš, Ukrop (Gazdík) - Čupka, Smieško (Svrček), Okuliar, Céniga - Bahna, Labuda M.

6. kolo (23. 09. 2012 15:00OŠK Snežnica - voľný žreb

7. kolo (30. 09. 2012 15:00Tatran Oščadnica - OŠK Snežnica 1:2 (0:1)  G: Bahna, Labuda M.

Zostava: Kubík - Šoška, Labuda Š., Tomáš, Ukrop  - Céniga, Smieško, Okuliar (Gazdík), Svrček (Čavajda) - Bahna, Labuda M.

Zápas začal vo svižnom tempe a hneď v úvode nás podržal Kubík, ktorý vytiahol famózny zákrok a vytiahol strelu domáceho mužstva zo šibenice. V ďalšom priebehu prebrali iniciatívu hostia a tlak vyvrcholil gólom Bahnu, keď dorazil priamy kop Svrčka 0:1. Hra potom bola rozháraná a hru prevažne kontrolovali hostia. Po zmene strán sa obraz hry zmenil a hostia sa nechali zatlačiť pred svoju bránu. Naše mužstvo hrozilo iba z protiútokov a jeden taký skončil strelou do žrde od Bahnu. Vyrovnanie prišlo po skvelej akcii domácich a hlavičkovom zakončení proti ktorému bol Kubík krátky 1:1. O minútu neskôr sa však opäť radovali hostia keď po rohovom kope skóroval Labuda M 1:2. Potom si už naše mužstvo víťazstvo udržalo aj keď to nebolo ľahké a domáci trafili ešte brvno. Poďakovanie patrí hlavne nášmu brankárovi Kubíkovi, ktorý niekoľko krát podržal mužstvo a to si vďaka tomu nesie dôležité 3 body z horúcej pôdy v Oščadnici.

8. kolo (07. 10. 2012 14:30OŠK Snežnica - Spartak Radôstka  2:3

Prvý zápas bol prerušený za stavu 1:1 asi 30 minút pred koncom a následne ukončený. OBFZ nariadil zápas opakovať 11.11. 2012 o 14:00 hod.

Druhý zápas: Zostava: Kubík - Ukrop, Labuda Š., Smieško, Smatana - Svrček, Céniga, Bahna, Gazdík - Bajánek, Labuda M.

V poslednom kole jesennej časti hostila Snežnica Radôstku. Domácim chýbalo viacero hráčov základnej zostavy na čele s brankárskou jednotkou Kubíkom, no podľa predvedenej hry to nebolo vidno a zápas zniesol aj prísnejšie kritéria. Hoci Radôstka išla do vedenia v 15. minúte na dlho to bolo z ich strany všetko.  Iniciatívu prebrali domáci a hrozili z každej pozície. Do šancí sa postupne dostávali Labuda M. a hlavne Bajánek mal na kopačke jasný gól, ktorému zabránil obetavým zákrokom hosťujúci obranca. Vyrovnanie prišlo v 30. minúte keď priamy kop dobre zahral Svrček a Bahna po zásahu brankára dorazil loptu do siete. Polčas tak skončil nerozhodne 1:1. Druhý polčas sa niesol v znamení kvalitného futbalu a diváci si prišli na svoje. Do hry však nepochopiteľne vstúpil hlavný rozhodca a po druhej žltej karte vylúčil zhodne domáceho aj hosťujúceho hráča. Za čo to bolo vie azda iba on sám. V 60. minúte  sa rútil na domáceho brankára hosťujúci útočník, no ten skvelým zákrokom svoje mužstvo podržal. Hostia za to pykali hneď z protiútoku, keď skóroval Labuda M. Bohužiaľ v 7O. minúte sa opäť presadili hostia, ktorí využili zaváhanie domácich stopérov 2:2. V obrovskej šanci sa ešte ocitol dobre hrajúci Labuda M., no v jasnej šanci netrafil odkrytú bránu hostí. A tak prišiel v 80. minúte zákonitý trest, keď hostia z rýchleho protiútoku rozhodli o tom, že Snežnica prišla po dvoch rokoch o domácu neporaziteľnosť.  Chlapcom treba za predvedený výkon poďakovať a popriať v zimnom období veľa odhodlania do zimnej prípravy.

9. kolo (14. 10. 2012 14:30voľný žreb - OŠK Snežnica

10. kolo (21. 10. 2012 14:00OŠK Snežnica - FK Lodno 1:1 (0:0)  G: Tomáš (11m)

Zostava: Kubík - Šoška, Labuda Š., Tomáš, Smatana - Céniga (Okuliar), Čupka, Smieško, Čavajda (Svrček) - Bahna, Labuda M.

Snežnica bola v zápase s Lodnom už v plnom zložení no predvedený výkon bol možno ešte horší ako proti Radôstke. Zápas nemal v prvom polčase žiadne tempo keď rozhodca prerušoval hru pri každom kontakte. Najväčšie šance Snežnice mal v cca 20. min. Smieško, ktorý nepochopiteľne pri odkrytej bráne volil nahrávku namiesto strely . V cca 40. min dostal Bahna krásny center do päťky no ten hlavou minul prázdnu bránu. V druhom polčase dostala Snežnica gól po hrubej chybe v obrane. V cca 80. Min. sa uvoľnil v 16tke Bahna a pred vytvorením si lepšej pozície na strelu bol faulovaný. Nariadený pokutový kop premenil Ján Tomáš. V cca 85 min. sa ocitol pred odrazenou strelou v 16tke Svrček a ten z voleja vystrelil mimo brány namiesto prihrávky na voľného Bahnu.

11. kolo (4. 11. 2012 14:00Rozkvet Klubina - OŠK Snežnica 1:1 (0:0)  G: Céniga

Zostava: Kubík - Šoška, Labuda Š., Smieško, Smatana - Svrček (Céniga), Čupka, Okuliar - Bahna, Bajánek (Labuda M.), Tomáš

Snežnica diktovala tempo na pôde Klubiny prakticky celý prvý polčas a vytvorila si množstvo šancí. Asi najväčšiu šancu zahodil Tomáš po centri Smieška, keď z pätky trafil len brankára.  Domáci sa dostavali do polo šancí len zriedka a aj to po našich chybách v obrane. Hneď v úvode druhého polčasu nešetrne zasiahol  v súboji Čupku domáci hráč hlavou, ktorému bola ihneď zavolaná záchranka. Snežnica tak prišla o najlepšieho  hrajúceho hráča.  Po príchode záchranky sa pokračovalo v hre. Snežnica dostala Klubinu pod tlak a po krásnej individuálnej akcii Labudu M., ktorý prešiel v 16tke cez troch hráčov a vytvoril  skvelú možnosť na skórovanie Cénigovi. Ten sa z pätky nemýlil a otvoril skóre na 0:1. Asi v cca 70min. domáci vyrovnali . O niekoľko minút nám rozhodca vylúčil v priebehu jednej minúty dvoch hráčov a už sme boli zmierení  iba s jedným bodom.

12. kolo (01. 05. 2013 15:30Javorník Makov B - OŠK Snežnica 3:0

13. kolo (21. 04. 2013 16:00Slávia Zákopčie - OŠK Snežnica 3:0

Zostava: Chvastek - Šoška, Tomáš, Ukrop, Smatana - Svrček, Gazdík, Čupka, Bajánek - Bahna, Labuda M.

14. kolo (28. 04. 2013 16:00OŠK Snežnica - Slovan Podvysoká B  2:0 (1:0)  G: Okuliar, Ukrop

Zostava: Chvastek - Céniga, Tomáš, Ukrop, Šoška - Okuliar (Džemo), Smieško, Gazdík, Bajánek - Cvacho, Bahna

15. kolo (28. 04. 2013 16:00Slovan Ľadonohora H. Vadičov - OŠK Snežnica 5:0 (1:0)

Zostava: Tomáš - Šoška, Smieško, Ukrop, Vajčovec - Gazdík, Bahna, Céniga, Svrček -

Zápasu sa pre zdravotné problémy 7 hráčov zúčastnili iba 8 hráči. Domáci dlho nevedeli nájsť ten správny recept na prekonanie nášho brankára. To sa im podarilo až na konci prvého polčasu po nedorozumení naších hráčov v obrane. Druhý gól prišiel na začiatku druhého polčasu. Ďalšie góly padali v posledných 10. minutách po vyčerpaní hráčov.

16. kolo (05. 05. 2013 16:30OŠK Snežnica - Kysučan Ochodnica 2:1  G: Bahna (11m), Ochodnica vlastný

Zostava: Tomáš - Šoška, Smieško, Ukrop, Beňadik (Palárec) - Bajánek, Gazdík, Céniga, Čupka - Bahna, Cvacho

17. kolo (19. 05. 2013 16:30voľný žreb - OŠK Snežnica

18. kolo (26. 05. 2013 17:00OŠK Snežnica - Tatran Oščadnica 4:3 (0:3) G: Čupka, Svrček, Bahna, Bajánek

Zostava: Chvastek (Gazdík) (Svrček) - Šoška, Tomáš, Ukrop, Beňadik (Bahna) - Bajánek, Smieško, Céniga, Čupka - Labuda M., Cvacho

19. kolo (02. 06. 2013 17:00Spartak Radôstka - OŠK Snežnica  4:1 (4:0)  G: Gazdík

Zostava: Tomáš - Smieško, Ukrop, Beňadik, Palarec Ľ. - Šoška, Čupka, Bahna, Gazdík - Labuda M., Bajánek

20. kolo (09. 06. 2013 17:00OŠK Snežnica - voľný žreb

21. kolo (16. 06. 2013 17:00FK Lodno - OŠK Snežnica 3:0  (0:0)

Zostava: Tomáš - Céniga, Smieško, Ukrop, Šoška - Bajánek, Čupka, Labuda M., Gazdík - Bahna, Cvacho

22. kolo (23. 06. 2013 17:30OŠK Snežnica - Rozkvet Klubina 1:0 (0:0)  G: Bahna (11m)