1. kolo: Zákopčie –Snežnica 5:2(3:1),góly -Ján Beňadik, Ševčík,

žk- Ukrop,čk Bahna

najlepší hráč: Žigmund

zostava:Jaššo, Palárec,BeňadikJ., Labuda P.,Ukrop,Žigmund,Beňadik Jar., Bahna, Ševčík,Tomáš S.,Smieško J.

Domáci boli väčšinu zápasu aktívnejší a zaslúžene bodovali naplno. Naše mužstvo podalo v nekompletnom zložení slabý výkon.

2. kolo Snežnica- Povina 1:0(1:0), gól M. Labuda

žk-Iványi

najlepší hráč: Jaššo F.

zostava: Jaššo , Palárec,BeňadikJ., Labuda P.,Ukrop,Žigmund,Beňadik Jar., Iványi,  Labuda Š, Labuda M., Svrček (Ševčík, Hlavatý, Tomáš S.)

V prvom polčase bola Snežnica aktívnejšia a z viacerých šancí sa ujala strela M. Labudu. V duhej časti hry prebrali iniciatívu hostia, ktorí sa snažili o vyrovnanie. I keď remíza by bola spravodlivejšia body zostali napokon doma, a to najmä vďaka výbornému výkonu brankára Františka Jaššša, ktorý hostí doslova vychytal.

3. kolo: Čierne-Snežnica 3:0(2:0),

žk-M. Labuda

najlepší hráč: M. Labuda

zostava: Jaššo , Palárec,BeňadikJ., Labuda P.,Ukrop Marián,Beňadik Jar., Vajčovec,  Ukrop Mart.,Ševčík, Javorík, Labuda M. (Hlavatý, Tomáš S.Tomáš J.)

V prvom polčase si domáci vypracovali viaceré šance a vedenia sa ujali z pokutového kopu po faule J. Beňadika. Druhý gól padol v 45. minúte po nedôslednom bránení pri rohovom kope. V prvom polčase si naše mužstvo vypracovalo 2 šance M. Labudom a I Ševčíkom, avšak gól po nich nepadol. V druhom polčase sa hra čiastočne vyrovnala, ale domáci boli stále lepším mužstvom a po zásluhe zvíťazili.

4. kolo: Snežnica- Ochodnica 3:2(2:0), góly M. Labuda 2, Žigmund

žk- nikto

najlepší hráč: M.Labuda

zostava: Labuda P. , Palárec,BeňadikJ.,Ukrop , Jaššo T.,Beňadik Jar., Vajčovec,   Žigmund, Labuda M, Tomáš J.,Bahna (Hlavatý, Tomáš S., Ševčík)

Domáci sa pustili do súpera s odhodlaním bodovať naplno a zámer začal napĺňať M. Labuda , ktorý sa presadil po individuálnej akcii. Druhý gól umiestnenou strelou pridal Žigmund. Hneď na začiatku znížil z ofsaidu Mlích a od tohto momentu sa čoraz častejšie pred domácu bránu dostávali hostia z Ochodnice. Upokojenie priniesla až 88. minúta kedy opäť preštrikoval obranu M. Labuda. V nadstavenom čase krásnou strelou upravil na konečných 3:2 Tarana.

5. kolo:Svrčinovec- Snežnica 1:1(1:1),  gól vlastný

žk- Ševčík, Tomáš S.

najlepší hráč: Bahna

zostava: Jaššo , BeňadikJ.,Ukrop , Hlavatý,Žigmund.,Beňadik Jar., Vajčovec, Svrček , Tomáš S.,Bahna, Ševčík (Palárec P.)

Opäť sme na stretnutie nastupovali nekompletní, avšak hráči, ktorí nastúpili odviedli bojovný výkon. V prvom polčase sme si vypracovali niekoľko sľubnbých akcii. Hrozil najmä Bahna. V 21. minúte si dezorientovaný Kulla hlavou vrazil loptu do vlastnej brány. Hoci domáci mali miernu prevahu a veľa šancí, vyrovnanie prišlo až v 45 minúte, kedy Kulla odčinil svoje predchádzajúce zaváhanie a z priameho kopu z hranice veľkého vápna technicky vyrovnal. V druhom polčase domáci vystupňovali tlak a viackrát bezprostredne ohrozili Jašša, ktorý chytal spoľahlivo a v závere chytil čistú šancu  domácemu Gomolovi. Ešte predtým sa do šance dostal náš Svrček. Napokon si naše mužstvo zo Svrčinovca odviezlo cenný bod.

6. kolo: Kysucký Lieskovec „B“- Snežnica 6:1(1:0),  gól T.Jaššo

žk -nikto

najlepší hráč: nikto

zostava: Jaššo , BeňadikJ.,Ukrop Mart. , Ukrop M.,Žigmund., Vajčovec, Svrček , Ivanyi, Palárec Ľ,T. Jaššo,Javorík (Ševčík, S. Tomáš)

Zápas sa hral v sobotu, čo zapríčinilo obrovské problémy so zostavou. V porovnaní s jarnou časťou súťaže  v zostave Snežnice chýbalo  až 7 hráčov, ktorí pravideľne nastupovali na ihrisko a ktorí naďalej v klube pôsobia. Značne omladené mužstvo doplnené dorastencami držalo v slabom zápase krok s domácimi len v prvom polčase. V druhom dejstve sa domáci rozohrali a jednoznačne dominovali.

7. kolo: Snežnica – Nová Bystrica 0:2(0:0),  gól

žk –J. Tomáš

najlepší hráč: Labuda M.

zostava: Labuda P. , Beňadik J.,Palárec Ľ, Ukrop , Labuda Š,Žigmund., Beňadik Jar. Vajčovec, Tomáš J., Ivanyi, Labuda M. (Svrček)

V prvom polčase bola hra vcelku vyrovnaná, hostia si vypracovali 1 vyloženú šancu. V druhom polčase postupne hostia prebrali iniciatívu. Snežnica si za celý zápas vypracovala 1 šancu, ktorú však M. Labuda nepremenil. O chvíľu po zlej rozohrávke Nová Bystrica skórovala. Od tohto momentu bola hra jasne v rukách hostí, ktorí zaslúžene bodovali naplno.

8. kolo:Staškov- Snežnica 2:0(1:0),  gól

žk- Ivanyi

zostava: Jaššo , BeňadikJ.,Ukrop , Hlavatý,Jaššo T.,Beňadik Jar., Vajčovec, Bahna, Ivanyi,Tomáš J.,Labuda M. (Palárec Ľ)

Na pôde mužstva, ktoré hrá o postup a v súťaži zatiaľ neprehralo naše mužstvo hralo bojovne a domácich potrápilo najmä v druhom polčase, kedy sme boli blízko k vyrovnaniu. Treba objektívne priznať, že Staškov si vypracoval viac šancí a za predvedenú hru po zásluhe zvíťazil.

9. kolo: Snežnica- Korňa 1:2(0:1),  gól – J. Tomáš

žk- nikto

zostava: Jaššo , BeňadikJ.,Ukrop Mart., Ukrop M. ,Beňadik Jar., Vajčovec, Bahna, Palárec, Žigmund,Tomáš J.,Labuda M. (Labuda P., Hlavatý M., Svrček)

Obidve mužstvá si vypracovali množstvo  šancí, ktoré obaja brankári zväčša zlikvidovali. Naše mužstvo inkasovalo v záveroch polčasov, rozhodujúci gól dokonca v nadstavenom čase. V remízovom zápase sa od nás odklonilo šťastie.

10. kolo: Rudina- Snežnica 3:0(1:0),  gól –

žk- Vajčovec, T. Jaššo,M.Labuda,čk- Vajčovec

zostava: Jaššo , BeňadikJ., Ukrop M. , T. Jaššo, Hlavatý,Smieško, Bahna, Ševčík, Vajčovec, Tomáš J.,Labuda M. (Labuda Š, Ukrop Mart.)

Domáci už tradične 1. gól vsietili po nafilmovanom páde Puraša z pokutového kopu. Zápas bol nervózny k čomu prispel neustále provokujúci Puraš ako i vulgárny diváci domácich. Hralo sa obojstranne tvrdo , avšak rozhodca Bohovič trestal kartami len naše mužstvo. Po úmyselnom kopnutí Puraša musel byť J. Tomáš vynesený z ihriska na nosidlách . Za odplácanie bol vylúčený Vajčovec a domáci v nervóznom závere dali ďalšie 2 góly. Ešte v prvom polčase po strete Králika s Labudom sa zranil domáci hráč.Naše mužstvo sa i napriek prehre prezentovalo kvalitnou hrou, chýbalo viac šťastia pri zakončení. Domácich podržal brankár, ktorý zneškodnil nájazdy Labudu a Ševčíka. Dvakrát sme triafali konštrukciu brány Rudiny a keď bol už domáci gólman prekonaný loptu z prázdnej brány vykopol obranca.

11. kolo:  Snežnica – Turzovka 2:0(1:0),  góly – LabudaM.,Tomáš

žk- Palárec

najlepší hráč: Hlavatý

zostava: Jaššo , BeňadikJ., Ukrop M. , Palárec, Hlavatý,Smieško, Bahna, Ševčík,  Tomáš J.,Labuda M.,Beňadik Jar. (Svrček)

V prvom polčase sa naše mužstvo prezentovalo aktívnou hrou. Prvý však pohrozili hostia, ktorí našťastie svoju veľkú šancu nepremenili. Následne 100 percentnú šancu nepremenil M. Labuda a vyložené šance nepremenili ani ďalší hráči Snežnice. Gól vsietil až J. Tomáš, ktorý zareagoval na strielaný center. V druhom polčase Turzovčania zlepšili hru a v snahe vyrovnať držali loptu viac na svojích kopáčkách. Domáca obrana ich však do bezprostrednej vzdialeností k bráne nepúšťala, naopak domáci hrozili nebezpečnými protiútokmi a z toho vyplynuli ďalšie šance. Rozhodnutie prišlo po peknej individuálnej akcii Labudu, ktorý obohral obrancov hostí ako i brankára a pohodlne poistil víťazstvo domácich. Mužstvo podalo bojovný výkon a po zásluhe konečne bodovalo naplno.

12. kolo:  Vysoká-Snežnica 0:6(0:1),  góly – LabudaM.2,Tomáš, Bahna 2, Ukrop

žk- nikto

najlepší hráč:  M. Labuda

zostava: Jaššo , BeňadikJ., Ukrop M. , Palárec, Hlavatý,Smieško, Bahna, Vajčovec,  Tomáš J.,Labuda M.,Beňadik Jar. (Svrček, Jaššo T.)

Naše mužstvo bolo od úvodu lepšie, hrali sme pekný kombinačný futbal, avšak viaceré sľubné akcie neboli dotiahnuté v prvom polčase do úspešného konca. V prvej časti hry sa presadil len M. Labuda. V úvode druhého polčasu zvýšili aktivitu domáci, avšak postupne dominovalo naše mužstvo, ktoré sa nakoniec presadilo i strelecky a domácich sme prekonali po pekných kombinačných akciách celého útoku.

13. kolo:  Snežnica- Zborov 3:2(1:2),  góly – Labuda M., Bahna , Ševčík

žk- Palárec P.

najlepší hráč:  Bahna

zostava: Jaššo , BeňadikJ., Ukrop M. , Palárec, Hlavatý,Smieško, Bahna, Vajčovec,  Tomáš J.,Labuda M.,Beňadik Jar. (Svrček, Labuda Š, Ševčík)

Naše mužstvo sa v prvom polčase doslova zahrávalo s výsledkom, pretože ani vyložené šance trestuhodne nepremieňalo. Hostia po dvoch nevinných akciách dvakrát šli do vedenia, keď na prvý gól dokázal zareagovať Bahna.       Hneď v úvode 2. polčasu naši hráči zvýšili aktivitu a súpera pritlačili do obrany. Z tlaku hlavou skórovali Ševčík a Labuda. Potom sa zranil Jaššo a v bráne ho musel vystriedať Tomáš, ktorý si už udržal čisté konto. V závere hostia triafali žrď domácej brány.

14. kolo: 25.3.2007  Snežnica- Zákopčie 0:1(0:1),  góly –

žk- Bahna.

najlepší hráč:  Šidlo

zostava: Jaššo ,  Ukrop M. , Palárec, Jaššo T. Smieško, Bahna, Vajčovec,  Tomáš J.,Labuda M.,Beňadik Jar., Ševčík (Svrček, )

O výsledku zápasu sa rozhodlo už v 6. minúte, kedy chybnú rozohrávku nášho brankára zachytil útočník hostí a loptu nasmeroval do brány. Okrem tejto akcie hostia celý zápas našu bránu neohrozili a svoje víťazstvo ubránili.

15. kolo: 1.4.2007 Povina-  Snežnica 1:0(0:0),  góly –

žk- Vajčovec, Ivanyi, Smieško, Jaššo T.

zostava: Jaššo ,  Jaššo T. Smieško, Bahna, Vajčovec,  Tomáš J.,Javorík,Beňadik Jar., Ševčík ,Svrček, Iványi(Tomáš S., Balla)

Na zápas v Povine naše mužstvo nastúpilo v nekompletnom zložení. Hral sa vyrovnaný zápas, v ktorom obidve mužstvá 2-krát triafali konštrukciu brány súpera. V prvom polčase nepremenil vyloženú šancu Bahna. Rozhodnutie padlo až v 76. minúte, kedy domáci efekte zakončili center z krídla.

16. kolo: 8.4.2007   Snežnica- Čierne 4:0(3:0),  góly – Labuda M., Bahna 2, Beňadik Ján

žk- nikto

zostava: Jaššo ,  Jaššo T., Beňadik Ján,Šidlo, Smieško, Bahna, Vajčovec,  Tomáš J.,Javorík,Beňadik Jar.,Labuda M.,( Ševčík ,Svrček, Iványi)

Od začiatku domáce mužstvo hralo aktívne. Celý zápas sa niesol v réžii Snežničanov. Najkrajší gól zápasu dal strelou do šibenice Ján Beňadik.

17. kolo: 15.4.2007 Ochodnica-   Snežnica- 0:0(0:0),  góly –

žk- nikto

najlepší hráč:  Smieško

zostava: Jaššo ,  Šidlo, Smieško, Bahna, Vajčovec,  Palárec,Javorík,Beňadik Jar.,Tomáš, Ševčík , Iványi(Svrček, Hlavatý)

V slabom zápase bola hra vyrovnaná. Obidve mužstvá si vypracovali po jednej šanci. Hosťujúci Ševčík triafal spojnicu domácej brány. Remíza je spravodlivým vyjadrením pomeru síl na ihrisku.

18. kolo: 22.4.2007    Snežnica- Svrčinovec 3:0(2:0),  góly –  2x M.Labuda, J. Tomáš

žk- nikto

najlepší hráč:  Labuda M.

zostava: Jaššo ,  Šidlo, Smieško, Bahna, Vajčovec,  Tomáš J.,Javorík,Beňadik Jar.,Labuda M., Beňadik Ján , Palárec(Svrček, Hlavatý, Balla)

Proti kvalitnému súperovi nám vyšiel úvod zápasu. Do 20. minúty dal náš najlepší strelec Martin Labuda 2 góly, potom ožili aj hostia, ktorí triafali brvno Jaššovej brány. Druhý polčas bola hra vyrovnaná, ale v závere opäť Snežničania pridali na aktivite. Hralo sa kvalitné a slušné stretnutie, ku ktorému prispeli obidve mužstvá.

19. kolo: 29.4.2007    Snežnica- Kysucký Lieskovec „B“ 1:0(1:0),  gól – Smieško

žk- Svrček

najlepší hráč:  P. Smieško

zostava: Jaššo ,  Šidlo, Smieško,  Tomáš J.,Javorík,Beňadik Jar., Beňadik Ján , Palárec,Svrček, Ševčík, Iványi( Jaššo T.,Labuda Š, Balla)

K dlhodobo zraneným hráčom v nedeľu pribudli Vajčovec, Bahna a M.Labuda, preto bolo domáce mužstvo značne oslabené. Hral sa slušný, ale veľmi slabý zápas. Domáci využili len jednu šancu, hostí podržal brankár Lobodass. Hoci Lieskovec sa po obrátke mierne zlepšil, vyrovnať sa jeho hráčom nepodarilo, naopak Tomáš nevyužil samostatný nájazd.