Pravidlá

11.07.2014 21:32

Mužstvá hrajú 4+1 v poli,strieda sa neobmedzene. Hrací čas v skupinách je 1x20 min. hrubého času (taktiež v zápasoch o umiestnenie a semifinále). Zápas o 3.miesto a finále sa bude hrať 2x12min + 3 min prestávka. Mužstvo,ktoré nenastúpi v stanovený čas na zápas,prehráva kontumačne 3:0. NEČAKÁ SA ANI MINÚTU !!!!!! Za výhru má mužstvo 3b.,za remízu 1b. a za prehru 0b. O poradí v skupinách rozhodujú nasledovné kritéria:1-body, 2- vzájomný zápas, 3- gólový rozdiel, 4- počet strelených gólov. Ak budu všetky ukazovatele rovnaké,kopú sa po 3 penalty,následne po jednej až do rozhodnutia. Ak obdrží hráč červenú kartu,je vylúčený na 2 minúty (aj v prípade,že mužstvo inkasuje gól). Červená karta sa udelí za hrubé nešportové správanie (fyzické napadnutie súpera,nadávanie divákom), likvidačný faul,alebo za faulovanie hráča,ktorý ide sám na brankára. Žltá karta sa udeľuje za nadávanie rozhodcovi a za faulovanie na ktoré sa nevzťahuje čk. Po druhej žk nasleduje čk. Ak brankár chytí loptu mimo svojho územia,nasleduje penalta.Na zápas môžu nastúpiť iba hráči,ktorý sú napísaný na súpiske. Ak sa toto poruší a príde sa na to,výsledok bude skontumovaný v prospech súpera. Hráč,ktorý nie je na súpiske môže nastúpiť iba vtedy,ak mu to najbližší súper dovolí,následne sa hráč dopíše na súpisku. Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť poradie zápasov v skupinách a hrací čas !